PANE ŠILHAVÝ, PELTA JE ŠKŮDCE !!!

Napsal Edward The Iron (») 13. 5. 2014 v kategorii sport, přečteno: 948×
pelta-ven.jpg

Vážený pane Šilhavý,
vážím si Vás a i nadále si Vás a Vaší práce vážit budu, ale na slova, která jste pronesl v sobotním deníku Sport musím reagovat velmi nesouhlasně: Pelta je škůdce českého fotbalu!
Pravda, určitě nemůže za to, že někde na stadionu neteče voda, ovšem i kdyby mohl, byla by to prkotina, kterou by nikdo ani nezaznamenal. Jenomže, pane Šilhavý, Pelta, kromě toho, že právě on má na svědomí ten odporný systém, na němž je český fotbal postaven, je i hlavním viníkem současného stavu na českých fotbalových stadionech!
Miroslav Pelta je hlavní postavou korupční aféry, byť zůstal nepotrestán. A nejde jen o to, že "celý jaro bylo cinklý", ale třeba  také o skutečnost, že v rozporu s řády řídil Spartu i Jablonec. Dnes šéfuje kromě Jablonce i celému českému fotbalu a ukázkovější střet zájmů aby jeden pohledal. Jak správně napsal Ladislav Vízek, dovede si někdo představit, že Pelta zavolá do Jihlavy, že chce Harbu a bude odmítnut? To se to budují Galacticos, že pane Šilhavý? Ale položil jste si otázku, zda je to fér?
Ne dosti na tom, teď se Pelta rozhodl zúčtovat s fotbalovými fanoušky, prý jsou vulgární. Zkuste si, pane Šilhavý, přečíst ty slavné odposlechy a zjistíte, že proti vulgaritám bojuje člověk, jemuž by mohl závidět slovní zásobu kdejaký dlaždič. A snad ani nemá cenu mluvit o tom, že je naprosto neuvěřitelné, když o morálce káže korupčník, jemuž v tom pomáhá estébák, který je na svou estébáckou minulost hrdý! Mimochodem i za to může Pelta, neboť se neobešel bez Berbrových hlasů.
Ne pane Šilhavý, opravdu nemáte pravdu, když říkáte, že Pelta není škůdce. Je a dokonce ten největší! Chápu sice, že peníze nesmrdí i to, že platí koho chleba jíš, toho píseň zpívej, ale někdy taky platí mlčeti zlato. A nemám tím na mysli skandování fanoušků, kteří se rozhodli vyjádřit svůj postoj k tomuto hrobaři českého fotbalu, který se rozhodl na oplátku zbavit fotbal fanoušků úplně.
Přeji Vám hodně štěstí.
Edward The Iron

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedenáct a šest